Турнір міста Скадовська з гандболу пам’яті тренера-викладача Заінчковського Сергія Миколайовича – відкрито!

Фото без опису        28 жовтня 2019 року в спортивній залі КЗ «Скадовська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» відбулось урочисте відкриття турніру міста Скадовська з гандболу серед команд дівчат присвячений пам’яті тренера-викладача Заінчковського Сергія Миколайовича, тренера з великої літери!

Заінчковський Сергій Миколайович  народився 1січня 1971року. 1988 році поступив у Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди – сучасний регіональний заклад вищої освіти, який закінчив 1992 році за фахом учитель фізичної культури. З 1992 року працював у Скадовськом ДЮКФП керівником гуртка з гандболу. У 2001році в місті Скадовськ була відкрита філія Херсонського вищого училища фізичної культури де працював Сергій Миколайович  учителем фізичної культури з гандболу. За час роботи підготував: 15 - Майстрів спорту України,  23 - Кандидата у майстри спорту. Вихованки Сергія Миколайовича входили до складу    юнацької  збірної України, молодіжної збірної команди України та до складу команди «Дніпрянки». З 2008 по 2012 рік підопічні Сергія Миколайовича ставали шість разів чемпіонками України з пляжного гандболу серед юніорів. Двічі чемпіонки та бронзові призерки чемпіонату України з пляжного гандболу серед жінок. Дві вихованки Сергія Миколайовича в складі Національної збірної України вибороли 5 місце на чемпіонаті Європи з пляжного гандболу.

Дійсно, значних результатів досягли завдяки Сергію Миколайовичу наші земляки.

На відкритті урочистої церемонії були присутні почесні гості - голова Скадовської районної державної адміністрації Турик Віктор Ананійович, голова Скадовської районної ради Олег Федорович Старенький, секретар міської ради Олег Миколайович Сокольчук. Спонсорои та засновники турніру Соколовський Едуард Степанович та випускниця Скадовськоїм РКДЮСШ майстер спорту міжнародного класу з гандболу, срібна призерка чемпіонату Європи з гандболу Яресько-Сколовська Тетяна Анатоліївна (перший тренер Бобилєва Лариса Борисівна), які вручили учасникам змагань солодкі подарунки та пам'ятні сувеніри.

Гарний настрій подадарували хореографічні номери у виконанні учасників народного колективу спортивного бального танцю "Каравела" (кер. Наталія Уварова та Володимир Шаронов, Скадовського РБК) та учасники зразкового хореографічного колективу "Фурор" (кер. Катерина Кренець, Скадовського ЦДЮТ).

Фото без опису   Фото без опису