Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Працевлаштування на службу за контрактом – створіть майбутнє країни

      В четвертому кварталі минулого року до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості звернулися представники військової частини А2227 за допомогою в підборі кандидатур для проходження служби за контрактом.

    Під час спілкування з директоркою філії Андрющенко Катериною Олександрівною та фахівцями сектору рекрутингу військовослужбовців ознайомили з інформацією про послуги, які надаються службою зайнятості, а також з’ясували усі питання, які цікавили обидві сторони: потребу в кадрах та їх професійний склад, умови та термін служби, соціальні гарантії та оплату праці тощо.

 Фахівці-рекрутери ретельно проаналізували інформацію про осіб, які перебувають на обліку в Скадовської філії та запропонували розглянути можливість працевлаштування на службу за контрактом кільком чоловікам. Пропозицією зацікавилися шукачі роботи Олександр Ш. та Дмитро С. Кандидатури чоловіків повністю задовольнили вимоги роботодавця. З початку цього року Олександр та Дмитро приступили до виконання службових обов’язків.

На сьогодні лишається актуальним питання підбору кадрів для військової частини А2227. На працевлаштування можуть розраховувати особи віком до 60 років (офіцерський склад – до 65 років), які відповідають певним критеріям відбору. Відповідно до діючого законодавства у разі вступу на службу за контрактом людина гарантовано отримує:  

  • щомісячне грошове забезпечення військовослужбовців які проходять службу в бойових частинах від 10500 грн;
  • можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі;
  • можливість навчання;
  • гарантована щорічна основна відпустка;
  • безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я;
  • пенсійне забезпечення:  значно вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку);
  • соціальний захист сімей військовослужбовців;
  • у разі участі в бойових діях, отримання статусу «учасник бойових дій» та пільги відповідно чинного законодавства.

 

Усіх зацікавлених просимо звертатися до  сектору рекрутингу Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за адресою: м. Скадовськ,  вул. Олександрівська, 32а, ІІ поверх, кабінет № 13 або за телефонами: (05537) 5-00-68, (095) 9295854.

Ми завжди раді надати допомогу в працевлаштуванні! 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора