Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Фото без опису    Фото без опису

Друга світова війна, яку розв’язали два злочинні тоталітарні режими, стала найбільшою трагедією людства у ХХ ст., що забрала понад 50 млн. людських життів.

Європейська фаза Другої світової війни закінчилась 73 роки тому, підписанням Акту про капітуляцію Німеччини, яке відбулося 8 травня 1945 року.

Тож, 08 травня 2018 року мітингом «Пам’ятаємо! Перемагаємо!» на алеї Слави, Скадовщина долучилася до традиції  разом з усією Україною.

Мітинг відкрив голова Скадовської райдержадміністрації Віктор Турик.

Історія кожного із загиблих на війні — це історія мужності й самопосвяти в ім’я спільної перемоги над агресором.

На превеликий жаль, зараз Україна знову зіткнулася з ворожою агресією. Але Україна, обов’язково відновить свій суверенітет і територіальну цілісність. Правда переможе! Тому що в нас є нездоланна армія захисників. Ми переможемо, як перемогли 73 роки тому наші діди і прадіди.

 Голова ради ветеранів Людмила Безердян передала слова вдячності усім присутнім від імені ветеранів Другої світової війни. Панахиду за загиблими захисниками територіальної цілісності України відслужив отець Володимир Цяпка.

Художній номер у виконанні скрипачки Асібе Садикової (Скадовська ДШМ), пісні «Заплакало небо», у виконанні Олександра Бугаєнко (Широківський СБК) та «В нашому серці завжди» у виконанні Зої Азманової (Новоросійський СБК), — додали урочистостей заходу.

Фото без опису    Фото без опису

         09 травня 2018 року на центральній площі міста відбувся мітинг,  присвячений 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

         До усіх присутніх з урочистою промовою звернулися: секретар міської ради Олег Сокольчук, голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик, військовий комісар Скадовського районного комісаріату Самойлов Дмитро, учасник АТО Андрій Марчук та голова ради ветеранів Людмила Безердян.

На мітингу виступили творчі колективи Скадовського районного будинку культури:  Ольга Миронець начальник відділу культури Скадовської райдержадміністрації, Анатолій Волошин, народний вокальний ансамбль «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова), народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова).

Фото без опису       Фото без опису

По закінченні мітингу вшанували безсмертний подвиг загиблих   у Другій світовій війні покладанням квітів до Обеліску воїнам-скадовчанам і Пам’ятного  каменя  визволителям нашого міста – воїнам  88-го гвардійського стрілецького полку 33-ї гвардійської дивізії 4-го Українського фронту. Цього ж дня  відбулися церемонії покладання квітів до Братських могил воїнам Другої світової війни на міському кладовищі, до Пам’ятника радянським морякам - матросам-розвідникам на о. Джарилгач, до Пам’ятного знаку Скадовській авіаційній групі, до Пам’ятника на честь жертв фашизму - трагедії на цукрі, до могил наших сучасників воїнів АТО, захисників територіальної цілісності України.

Фото без опису    Фото без опису

О 10.30 в кафе «Дон», на традиційній «солдатській каші», творчі колективи Скадовського районного будинку культури, а саме: народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), народний вокальний ансамбль «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова), вокальний ансамбль «Берегиня» (кер. Римма Стебловська) — презентували святковий концерт для ветеранів Другої світової війни.

Безсмертному подвигу, ратній звитязі – рядових бійців і командирів, партизанів і підпільників, відомих воєначальників, учасників Руху Опору за межами Батьківщини, усім тим, хто піднявся на священний бій з фашистами,

а також тим, хто кував перемогу в тилу, працюючи на заводах і фабриках, у наукових установах, на ланах і фермах, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах – пам'ять, любов і шана Скадовчан!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора