Шлях до перемоги лежить через деокупацію Криму

Дата: 18.03.2024 16:03

Фото без опису

Крим є невід'ємною частиною території України, і його незаконна окупація росією є серйозним порушенням міжнародного права.

Варто зазначити, що війна рф проти України почалася не 24 лютого 2022 року, а у 2014 році зі збройного вторгнення рф у Крим, тому визволення Криму є необхідною умовою завершення війни та ключовим кроком до відновлення територіальної цілісності нашої держави.

Будь-які територіальні поступки державі-агресору, зокрема щодо Криму, неприпустимі. Вони лише посилять апетити окупанта і призведуть до повторної агресії та подальшого порушення прав наших громадян.

Нагадуємо, що міжнародна спільнота підтримує територіальну цілісність України та ніколи не визнавала, а також не визнає спробу окупації Криму Росією. Це закріплено в численних міжнародних резолюціях, зокрема Генеральної асамблеї ООН.