14 грудня - День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2023 13:03

Фото без описуСьогодні ми згадуємо тих, хто віддав найдорожче - своє життя та здоров'я, заради подолання наслідків найбільшої в історії людства техногенної катастрофи.

Чоловіків та жінок, які усвідомлено та жертвенно першими кинулись до зруйнованого 4-го енергоблоку ЧАЕС, щоб стримати нищівну силу некерованої ядерної реакції, а також усіх тих, хто був причетний до ліквідації у подальші роки.

Вже минуло 37 років від дня трагедії, наслідки якої не дають, і вочевидь, не даватимуть спокою ще багато років. Але пам'ять про героїв, які закрили собою світ від атомного лиха та врятували мільйони життів, назавжди залишиться у серці кожного українця.

Висловлюю велику пошану та вдячність ліквідаторам Чорнобильської катастрофи за їх мужність та самовідданість в один з найскладніших моментів історії України.

Вшануймо пам’ять тих, хто загинув у боротьбі з ядерною стихією🕯

Начальник Скадовської районної військової адміністрації Херсонської області

Михайло ПАВЛІШ