Україна - це Європа! З Днем Європи!

Дата: 09.05.2023 12:13

Фото без описуСьогодні вперше, згідно з Указом Президента України, ми відзначаємо День Європи 9 травня.

Україна та український народ зробили свій європейський вибір і тому символічно, що цього року ми святкуємо це свято разом зі всією Європою.

Це свято, ще одна нагода разом з іншими європейськими народами продемонструвати єдність в утвердженні спільних цінностей для миру, добробуту, стабільності на континенті та відсічі збройної агресії російської федерації.

За останній час на долю нашої держави випало багато випробувань, але українці своєю волею, героїчною боротьбою довели всім, що є частиною європейської спільноти.

Але і сьогодні наші захисники відстоюють в бою європейський вибір українців, ціною своїх життів. Пам'ятаймо про це та будьмо гідними!

З Днем Європи!

Слава Україні!