В Україні діє державний портал розшуку дітей "Діти війни"

Дата: 08.11.2022 14:26

Фото без описуЗа офіційними даними, станом на 8 листопада, внаслідок воєнної агресії з боку російських окупантів загинули 430 українських дітей, ще 827 – отримали поранення різного ступеня тяжкості. Зниклими вважають 260 діток, і ще близько 10 570 тисяч – депортовані до росії

З метою сприяння у пошуку дітей, визволення їх з місць примусового переміщення чи депортації, за дорученням Офісу Президента України, команда Міністерства реінтеграції, Національного інформаційного бюро, Офісу Генпрокурора, Національної поліції та секретаріату уповноваженого Верховної Ради з прав людини створили державний портал розшуку дітей «Діти війни» .

На порталі можна повідомити:

• про дитину, яка загубилася;

• про злочин, скоєний проти неї;

• про факт депортації дитини;

• примусову зміну громадянства та документів дитини, її усиновлення, тощо.

Сайтом можуть скористатися як батьки дитини, котра загубилася, була переміщена чи депортована, так і всі, хто має будь-яку інформацію про зниклих дітей, порушення їхніх прав та злочини, скоєні проти них.

Якщо вам стало відомо будь-що з перерахованого вище - скористайтесь Порталом. І можливо ваш рішучий крок врятує життя маленького Українця!