З Днем захисників і захисниць України! Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці! З Днем Українського козацтва!

Дата: 14.10.2022 13:32

Сьогодні, 14 жовтня в Україні відзначають три славетних свята - День захисників і захисниць, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Це день мужніх воїнів, які зараз захищають нашу країну, день сміливих, відважних і сильних людей, день тих хто бореться і неодмінно переможе!

Наші герої, ви - достойні нащадки козацького роду, з гідністю зустріли ворога, показавши свою міць, рішучість і незламність усьому світові.

Хочу подякувати усім хто бореться за Україну. І навіть у тяжких боях, під нещадними обстрілами ворога, тримається за кожен клаптик своєї землі. Низький вам уклін!

У ваших надійних і сильних руках сьогодні найдорожче - наша незалежність, свобода, спокій наших домівок і близьких. Щодня, із вірою у серцях, на вас, українських воїнів, чекають у селах та містах Херсонщини. Віра у те, що ви вже поруч, допомагає нашим співгромадянам триматиматися у ці тяжкі дні окупації.

Найкращі доньки і сини України!

Сьогодні вам випала честь показати, що козацькому роду нема переводу, що ми на своїй землі і ми тут господарі!

Бажаю вам міцного здоров’я, козацьких вчинків, незламного духу, переможних боїв, та щоб кожен повернувся додому, до своїх рідних!

Просимо у Пресвятої Богородиці її Покрову над нашою землею, воїнами та домівками!

Слава героям! Слава усім хто воює, працює і допомагає заради перемоги! Слава Україні!

Начальник Скадовської районної військової адміністрації Херсонської області

Михайло ПАВЛІШ