Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 20.12.2021 10:03
Кількість переглядів: 753

Фото без опису  Станом на 09.00 годину 20 грудня 2021 року в районі, з початку пандемії, інфіковано 6445 осіб.

 З початку 2021 року на COVID-19 інфіковано 4894 особи. За вихідні дні, 18-19 грудня  2021 року, у районі виявлено 12 осіб хворих  на COVID-19 (2 дітей). За старим адмінустроєм: Скадовський район - 5 осіб (2 дитини), Каланчацький район - 1 особа, Голопристанський район - 6 осіб.

Станом на 20.12.2021  на стаціонарному лікуванні перебуває 15 хворих з діагнозом COVID-19 (3 важкі, 12 середні):

 

Скадовський район:

- 1 жінка, 1 чоловік (м. Скадовськ)

- 2 жінки, 3 чоловіка (смт Лазурне)

- 1 жінка, 1 чоловік (с. Володимирівка)

- 1 жінка (с. Новоросійське)

- 1 чоловік (с. Антонівка)

- 1 жінка (с. Благодатне)

- 1 жінка (с. Михайлівка)

            Каланчацька територіальна громада:

- 1 жінка (смт Каланчак)

- 1 чоловік (с. Гаврилівка-ІІ)

За 17-19.12.2021. госпіталізованих (підтверджених) 3 особи, виписаних  11 осіб, померлих 1 особа (чоловік, Скадовський р-н, с. Зелене).

Станом на 20.12.2021 на стаціонарному лікуванні в КНП «Скадовська ЦМЛ» перебуває 7 хворих з пневмонією – 4 дорослих, 3 дитини    (середні).

4046 осіб побороли недугу. Померлих за вихідні дні  - 1.

У 2021 році 147 осіб померло. З початку пандемії померло 174 особи. 

Під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 32 особи з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 69 контактних осіб. Відібрано 9зразків  біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 15 осіб з діагнозом COVID-19, відібрано 4 зразки біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

          У комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанська районна лікарня» на лікуванні 16 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19, було відібрано 7 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

         За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський

 центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває  59 осіб  хворих на COVID-19 та 58 контактних осіб. Відібрано 27 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

         За інформацією комунального некомерційного підприємства «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 29 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 98 контактних осіб. Відібрано 0 зразків  біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

       За інформацією комунального некомерційного підприємства «Бехтерський центр первинної медико-санітарної допомоги» відібрано 5 зразки біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР. На амбулаторному лікуванні  хворих  з діагнозом COVID-19 немає.

     У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» з початку пандемії зареєстровано 16 захворілих на COVID-19 медичних працівників з них: 3 лікаря, 11 середнього медичного персоналу та 1 молодшого медичного персоналу, 1 рентгенлаборант.

  У 2021 році захворіли 8 медичних працівників.

 15 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  1 – помер.

По 11 випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення, який займався лікуванням хворих на COVID-19, 4 випадки – не пов’язані з виробництвом, 12 випадків (1 – сестра медична інфекційного відділення, 5 сестер медичних терапевтичного відділення, 1 - рентгенлаборант, 1 - лікар-анестезіолог(помер), 1 - сестра медична педіатричного відділення, 1 – медична сестра відділення анестезіології та реанімації, 1 – сестра медична перев’язувальна хірургічного відділення, 1 – молодша медична сестра відділення анестезіології та реанімації) – пов’язані з виробництвом. По всім випадкам завершені розслідування по професійному захворюванню, матеріали розслідування передані в Держпрацю та Фонд соціального страхування.

За даними комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр  первинної медико-санітарної допомоги» з початку пандемії зареєстровано 7 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги», з них: 6 середнього медичного персоналу та 1 молодшого медичного персоналу.

У 2021 році захворіли 7 медичних працівників.

7 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків. Усі випадки – не пов’язані з виробництвом. 

            За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико - санітарної допомоги» з початку пандемії зареєстровано 21 захворілий на COVID-19 медичних працівників, з них: 3 лікаря, 14 середнього медичного персоналу та 4 молодшого медичного персоналу.

             У 2021 році захворіли  3 медичних працівників.

3 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків. Усі випадки – не пов’язані з виробництвом.

За інформацією Голопристанської центральної лікарні з початку пандемії зареєстровано 8 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Голопристанська районна лікарня», з них: 7 лікарів та 1 середній медичний персонал.

У 2021 році захворіли 2 медичних працівника.

7 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,   1 – помер. По 3 випадкам складено акт Н-1/П гострого професійного захворювання (отруєння) на медичних  працівників відділення анестезіології та інтенсивної терапії: 2 лікаря, які займались лікуванням хворих   на   COVID-19 та 1 медична сестра;

По всім випадкам завершені розслідування по професійному захворюванню, матеріали розслідування передані в Держпрацю та Фонд соціального страхування.

            За даними «Каланчацького центру первинної медико-санітарної допомоги» з початку  пандемії зареєстровано 5 медичних працівників, що захворіли на COVID-19, з них: 3 лікаря,  1  середній медичний персонал та 1 молодший медичний персонал.

Всі зазначені медичні працівники вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків.

У 2020 році на 1 випадок складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника Малокопанівської ЛА який займався лікуванням хворих на COVID-19, 1- пов'язаний з виробництвом.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
 – ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
 – носіть захисну маску в громадських місцях;
 – уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

                     Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора