Розбудова системи цивільного захисту

Дата: 16.12.2021 16:26

Фото без опису  16  грудня у актовій залі Скадовської районної державної адміністрації відбувся семінар-нарада з питань підвищення якості заходів з теоретичної та практичної підготовки у сфері цивільного захисту та створення Центрів безпеки громадян у Херсонській області.

У заході взяли участь голови територіальних громад району, представники Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям та фахівці обласного навчально-методичного центру цивільного захисту в Херсонській області. Семінар-нараду відкрив голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш. Очільник району підкреслив: цей навчальний захід вирішує актуальні питання у переддень зимової пори року, під час якої зростає небезпека травмуючих факторів. Їх треба зустріти у всеозброєнні належної підготовки. Під час семінару-наради були відпрацьовані практичні питання функціонального навчання та спеціальних об’єктових тренувань.