В ім’я законності та справедливості

Дата: 15.12.2021 11:14

Фото без опису   15 грудня в Україні відзначається День працівників суду, чия щоденна робота  полягає у справедливому захисті прав і свобод людини і громадянина.

Суд працює для розвитку і зміцнення України як правової держави, і кожен його представник  користується високим авторитетом та повагою суспільства.

Повноцінна реалізація принципу судової влади означає утвердження верховенства права. Це основа забезпечення розвинутого народовладдя. Довіра до суду у здійсненні ним своєї високої місії – це довіра до держави, яка своїм іменем гарантує торжество законності у нашому повсякденному житті.

Від професійної підготовки, мудрості, досвіду, виваженості винесених судових рішень залежать долі сотень людей. Це нелегке завдання. Нехай же усім, хто обрав складну та відповідальну професію здійснення судочинства, буде до снаги їх напружена робота, та втілюються в життя усі їх задуми і плани!

З повагою, голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш