Незабутній жертовний подвиг

Дата: 14.12.2021 14:49

Фото без опису  14 грудня громадськість району  вшанувала учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС. Біля пам’ятника героям – ліквідаторам у центрі міста зібралися представники влади, активісти громадських організацій та учасники грізних подій, що своїми зусиллями зупинили біду Чорнобиля.

Відзначаючи високе значення їх подвигу, голова районної державної адміністрації Михайло Павліш підкреслив: народ і суспільство завжди пам’ятає про героїзм і самопожертву героїв-ліквідаторів. Вони повинні бути оточені увагою та турботою суспільства. М.Павліш разом з іншими учасниками громадської акції поклав квіти до підніжжя пам’ятного знака героям-ліквідаторам та нагородив Почесною грамотою І.П.Єванкова - учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.