Вшановуємо мужніх героїв

Дата: 14.12.2021 14:47

Фото без опису   14 грудня Україна вшановує учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС – мужніх героїв, що протистояли нищівній загрозі та вчасно зупинили її зловісне розповсюдження.

Цим людям довелося нелегко,та вони беззастережно йшли на двобій з небезпекою. Своїм життям їм завдячує не лише покоління, вражене Чорнобилем. Для нащадків вони завжди будуть взірцем високого розуміння свого громадянського обов’язку.

Ми схиляємося перед пам’яттю героїв-ліквідаторів, що завчасно пішли з життя. Складаємо шану усім, хто вистояв, витримав нелегкі випробування і нині високо тримає звитяжний прапор своєї причетності до тих незабутніх, вікопомних подій. Говорячи про те, що держава гідно оцінила подвиг ліквідаторів, ми розуміємо -  народ і суспільство перед ними у неоплатному боргу.  Нехай же доля завжди посилає міць і силу тим, хто приборкав знавіснілу біду і став переможцем!

З повагою, голова Скадовської районної державної адміністрації  Михайло Павліш