Шляхетний поклик душі

Дата: 06.12.2021 16:12

Фото без опису   6 грудня в актовій залі Скадовської районної державної адміністрації панувала особливо тепла, щира атмосфера. Адже тут зібралися однодумці, колеги, друзі - самовіддані і небайдужі представники волонтерської спільноти району.

У всіх них за плечима – роки безкорисливої праці, допомоги тим, хто цього потребує. Наші волонтери йдуть туди, де важче, і є надійною опорою громади як у повсякденному житті, так і у часи випробувань. Про це сказав, вітаючи діячів волонтерського руху, голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш. Він підкреслив, що держава пишається добрими справами добровільних помічників, та всіляко підтримує їх у шляхетних починаннях. Очільник району зазначив: волонтерському руху – бути, та нагородив Почесними грамотами кращих волонтерів району: Ковальову Юлію Олександрівну,  Бурназу Олександру  Петрівну -    членів благодійної організації Благодійний фонд «Борімося    за життя» смт.Каланчак,      Гнатишина Сергія Богдановича - волонтера з села Михайлівка Скадовського району, Кушнір Зою Ананіївну – волонтерку з села Володимирівка Скадовського району, Михайличенко Ольгу Валеріївну, Пономаренко Валентину Василівну – громадських активісток з м.Скадовськ.

Фото без опису                                                                      Фото без опису