Комітети Громадської ради

Дата: 29.11.2021 15:27

Комітет з питань освіти, культури, туризму, духовності, молоді та спорту Громадської ради при Скадовській районній державній адміністрації.

Комітет з питань охорони здоров’я, правового інформування та соціально-правового захисту Громадської ради при Скадовській районній державній адміністрації.

Комітет з питань регіонального розвитку, місцевого та житлово- комунального господарства Громадської ради при Скадовській районній державній адміністрації.

Комітет з питань агропромислового комплексу, екології та природних ресурсів Громадської ради при Скадовській районній державній адміністрації.

Комітет з питань патріотичного виховання, молоді, громадської безпеки, охорони та військово-патріотичної підготовки населення Громадської ради при Скадовській районній державній адміністрації.