З святом, творці і будівничі!

Дата: 04.10.2021 13:14

Фото без опису Сьогодні своє професійне свято відзначають архітектори – творці нових споруд.

У нашій державі, як і в усьому світі, не бракує слів подяки суспільства за результати  їх сумлінної відповідальної праці. З  точних креслень, ескізів, злету фантазії започатковуються нові сучасні стандарти життя, комфорт і зручність, а вибагливі потреби гармонійно поєднуються з економічною доцільністю.

Професійне кредо архітекторів вимагає дивитися вперед, оцінювати ресурс свого доробку з перспективою на майбутнє, аби запроектовані споруди могли служити багатьом поколінням людей.

Нехай же на нашій землі завше зростають нові міста, набувають сучасного вигляду села, а усі, хто долучився до професії архітектора, зустрічають на життєвому шляху високі здобутки та звершення!

З повагою, голова Скадовської районної державної адміністрації     Михайло Павліш