Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 01.10.2021 10:42
Кількість переглядів: 399

Фото без опису  Станом на 09.00 годину 01 жовтня 2021 року в районі всього з початку пандемії інфіковано 2099 осіб.

 З початку 2021 року на COVID-19 інфіковано 1611 осіб. За минулу добу у районі виявлено 52 особи хворих на COVID-19 (з них 6 дітей).    За старим адмінустроєм: Скадовський район - 16 осіб, з них 2 дітей, Голопристанський район - 20 осіб, Каланчацький район - 16 осіб, з них 4 дітей.

1283 осіб побороли недугу. 

У 2021 році 58 осіб померли. З початку пандемії померло 72 особи.

Станом на 01.10.2021 на стаціонарному лікуванні перебуває 23 хворих з діагнозом COVID-19 (8 важкі, 15 середні).

Скадовський район:

-     3 чоловіка (м. Скадовськ)

-     1 жінки (с. Таврія)

-     1 жінка (с. Новомиколаївка)

-     1 жінка (с. Вишневе)

-     3 жінки, 1 чоловік (с. Олександрівка)

-     1 жінка, 1 чоловік (с. Широке)

-     1 жінка (с. Радісне)

Каланчацька територіальна громада:

-     2 жінки, 2 чоловіка (смт. Каланчак)

-     1 жінка (с. Новокиївка)

-     3 жінки, 1 чоловік (с. Роздольне)

-     1 жінка (с. Новопавлівка)

За минулу добу  госпіталізованих (підтверджених) 8 осіб, виписаних  1 особа,  померлих 2 особи (1 жінка, смт  Лазурне; 1 чоловік, Чернігівська обл.).

Станом на 01.10.2021 на стаціонарному лікуванні в КНП «Скадовська ЦМЛ» перебуває 27 хворих з пневмонією – 2 дітей, 25 дорослих  (3 важкі, 24 середні).

Під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 53 особи  з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 91 контактна особа, було відібрано 17 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 23 хворих з діагнозом COVID-19, відібрано 14 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанська районна лікарня» на лікуванні перебуває 26 осіб, було відібрано 4 зразки біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР. 

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 75 осіб  хворих на COVID-19 та 55 контактних осіб. Відібрано 17 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 153 особи з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 411 контактних осіб. Відібрано 19 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Бехтерського центру первинної медико-санітарної допомоги» відібрано 8 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР. На амбулаторному лікуванні перебуває 19 осіб з діагнозом COVID-19.

З початку пандемії зареєстровано 16 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна міська лікарня», з них: 3 лікаря, 11 середнього медичного персоналу та 1 молодшого медичного персоналу 1 рентгенлаборант.

У 2021 році захворіли 8 медичних працівників.

15 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  1 – помер. По 11 випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення, який займався лікуванням хворих на COVID-19, 4 випадки – не пов’язані з виробництвом, 12 випадків (1 – сестра медична інфекційного відділення, 5 сестер медичних терапевтичного відділення, 1 - рентгенлаборант, 1 - лікар-анестезіолог(помер), 1 - сестра медична педіатричного відділення, 1 – медична сестра відділення анестезіології та реанімації, 1 – сестра медична перев’язувальна хірургічного відділення, 1 – молодша медична сестра відділення анестезіології та реанімації) – пов’язані з виробництвом. По всім випадкам завершені розслідування по професійному захворюванню, матеріали розслідування передані в Держпрацю та Фонд соціального страхування. 

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» з початку пандемії зареєстровано 21 захворілих на COVID-19 медичних працівників, з них: 3 лікаря, 14 середнього медичного персоналу та 4 молодшого медичного персоналу. У 2021 році захворіли  3 медичних працівників.

За даними «Каланчацького центру первинної медико-санітарної допомоги» з початку  пандемії зареєстровано 5 медичних працівників, що захворіли на COVID-19, з них: 3 лікаря,  1  середній медичний персонал та 1 молодший медичний персонал.

Всі зазначені медичні працівники вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків. У 2020 році на 1 випадок складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника Малокопанівської ЛА який займався лікуванням хворих на COVID-19, 1- пов'язаний з виробництвом.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
 – ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
 – носіть захисну маску в громадських місцях;
 – уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

                     Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора