Вітання працівникам лісу

Дата: 17.09.2021 17:27

Фото без опису  19 вересня у нашій державі відзначається День працівника лісу. Напередодні професійного свята з вітальним словом до колективу лісівників Державного підприємства «Скадовське досвідне лісомисливське господарство» від імені виконавчої влади району звернулась перший заступник голови районної державної адміністрації Світлана Покутня.

Вона зазначила: примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд району, колектив Скадовського ДЛМГ забезпечує надійний захист земельних угідь, поліпшує екологічний стан довкілля, робить гідний внесок в збереження природних багатств нашого краю.

С.Покутня побажала співробітникам міцного здоров’я та вручила грамоти кращим працівникам колективу.