Ростуть дерева миру

Дата: 26.08.2021 10:35

Фото без описуНа адміністративній межі з окупованим Кримом біля КПВВ «Каланчак» 26 серпня з’явилася «Алея миру».

Її на знак памяті про візит на Херсонщину висадили представники делегації Верховної Ради України в ПАРЄ, іноземні парламентарі, очільники виконавчої влади області.

Фото без описуАкцію здійснено у рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна» та Глобальної Екологічної ініціативи «Greening of the planet» («Озеленити планету»). Молоді саджанці  ніби символізують – «Крим – це Україна».

Фото без описуУ заході взяв участь голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш. Слід зазначити: увага до питань порядку та благоустрою у зоні КПВВ «Каланчак» перебуває на постійному контролі.