Робоча група з легалізації найманої праці здійснила чергову перевірку суб’єктів господарювання на набережній м.Скадовська

Дата: 18.08.2021 16:56

18 серпня 2021 року робочою групою з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат за участю начальна Cкадовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Олександра Захарченка та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Дмитра Афанасіаді здійснено обстеження всіх суб’єктів господарської діяльності які здійснюють діяльність на набережній міста Скадовська. Всього перевірено 59 об’єктів здійснення господарської діяльності, в тому числі 9 юридичних осіб, які використовують найману працю 31 людини та 50 фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю 135 найманих осіб.

Внаслідок рейдів в Скадовському районі значно покращилась ситуація на ринку праці. Тому, здійснення ефективного відповідного контролю є вкрай необхідним не тільки для забезпечення трудових гарантій найманих працівників, але і для наповнення фондів соціального страхування та бюджетів усіх рівнів.