Засідання робочої групи

Дата: 18.03.2021 16:09

Фото без опису   17 березня 2021 року відбулося засідання тимчасової комісії з розгляду питань пов’язаних із масовою загибеллю (знищенню) сірих журавлів на території колишнього Чаплинського району.

Під головуванням Світлани Покутньої, голови Скадовської районної державної адміністрації були розроблені заходи щодо недопущення загибелі птахів на території Скадовського району.

Під час засідання начальник Скадовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби Захарченко Олександр Володимирович повідомив, що станом на 17 березня 2021 року загиблих та хворих журавлів на території районну не виявлено.

Також було прийнято рішення щодо створення робочої групи для виїзду та проведення негайного обстеження місця загибелі сірих журавлів відповідними фахівцями