Херсонська область

Вартість тепла та гарячої води до кінця опалювального сезону не зросте, – Сергій Козир

Переглядів: 264

Сьогодні за ініціативи Президента України Володимира Зеленського Кабінет Міністрів України, НКРЕКП, «Нафтогаз» та мери міст підписали Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям.

З цього приводу відбувся спільний пресбрифінг т.в.о. голови облдержадміністрації Сергія Козиря та Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва.

Домовленостей щодо спільного Меморандуму, який регламентуватиме тарифи, в тому числі й на Херсонщині, було досягнуто у січні цього року під час наради  з питань тарифної політики у сфері централізованого теплопостачання під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

«Згідно з підписаним документом, до кінця опалювального сезону 2020-2021 років українці безперебійно отримуватимуть опалення. Вартість послуги постачання теплової енергії та гарячої води у багатоквартирні будинки протягом нинішнього опалювального сезону не зміниться», - зазначив Сергій Козир.