На ремонт та утримання доріг місцевого значення Херсонщині з державного бюджету виділено понад 489 мільйонів гривень

Дата: 18.01.2021 16:52

Фото без опису    На виконання робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах у 2021 році передбачено кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на загальну суму 489,4 млн грн.

Державним агентством автомобільних доріг України затверджено перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

До зазначеного переліку увійшов 41 об’єкт:

• 1 будівництво автомобільної дороги (перехідний з 2020 року);
  • 1 будівництво шляхопроводу у населеному пункті;
  • 1 реконструкція вулиці комунальної власності;
  • 19 об’єктів капітального ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, в тому числі 3 моста (по 3 із зазначених 19 об’єктів роботи розпочато у 2020 році);
  • 4 об’єкта капітального ремонту вулиць комунальної власності;
  • 15 об’єктів поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Станом на 15 січня 2021 року розпочато роботи на 5 об’єктах, які є перехідними на 2021 рік.