Марафон здорових звичок: танцюй вдома

Дата: 30.11.2020 10:06

Фото без опису         Звичний день? А як щодо того, аби розмаїтити його танцювальними рухами?

«Не вмію», «не люблю», «немає настрою» — типові відмовки. Але є кілька причин, чому тобі вартує прямо зараз включити музику й потанцювати. І це не лише користь для фізичного здоров’я.

Танці покращують мисленнєві здібності. Якщо регулярно танцювати вдома навіть без професійних занять, активно включаються ті зони мозку, які відповідають за пам’ять, навички планування та організації.

Танці поліпшують настрій! Якщо максимально віддатися танцю, можна втратити відчуття часу та знизити рівень тривожності, депресії й покращити своє самопочуття.

Це супер-кардіо. Танці — чудова фізична активність, що поліпшує здоров'я серцево-судинної системи.

Коли ми рухаємося в танці, ми включаємо такі групи м’язів, які не включаються навіть при силових тренуваннях чи пробіжках.

Долучайся до марафону здорових звичок #ЗдороваУкраїна і роби разом із нами щодня маленькі кроки для свого здоров'я.

#ЖивуЗдорово