Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 28.10.2020 14:27

Станом на 28 жовтня 2020 року всього захворіло на COVID-19 в районі з початку пандемії-52 особи.

На самоізоляції під наглядом Комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги»  перебуває 39 осіб з них хворих  9 осіб.

В Комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна районна лікарня» на лікуванні перебуває 11 осіб хворих на COVID-19, зі них:

Зі Скадовського району: 5 чоловік  м. Скадовськ 3 особи (із  них:  чоловіків -1,     жінок-2),   с. Благодатне- 1 чоловік та 1 дитина;

З Каланчацького району: 6 чоловік смт Каланчак 2 людини (із них: чоловіків-1, жінок-1), 1 жінка с. Новопавлівка, 1 жінка с. Привілля, 2 жінки с. Мирне.

32 чоловіка вилікувалося.

Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
–уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Скадовський район залишається в зеленій зоні.

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!