Проведено зустріч з керівниками релігійних конфесій Скадовського району

Дата: 15.10.2020 16:53

Фото без опису      15 жовтня 2020 року в Скадовській районній державній адміністрації відбулася зустріч з керівниками релігійних конфесій Скадовського району щодо повторного роз’яснення необхідності дотримання всіма релігійними організаціями визначених законодавством карантинних обмежень, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в тому числі в культових будівлях і на прилеглих територіях, у місцях паломництв, інших приміщеннях, які належать релігійним організаціям, під час проведення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній, процесій тощо.

Голова районної державної адміністрації Світлана Покутня довела до відома керівників релігійних конфесій результати наради, проведеної під головуванням Прем’єр-міністра України, що відбулася 12 жовтня 2020 року, а також наголосила на необхідності виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 (зі змінами) «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» та постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

У зв’язку з не допущенням розповсюдження коронавірусу, керівникам релігійних конфесій було наголошено, що проведення богослужіння дозволяється лише за участю не більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

В свою чергу представники конфесій пообіцяли дотримання всіх карантинних вимог.