У Скадовську турнір з пляжного гандболу імені Сергія Заінчковського

Дата: 20.08.2018 16:57

Фото без опису                 20 серпня 2018 року на спортивному майданчику для пляжних видів спорту пансіонату «Енергія» відбулося урочисте відкриття  турніру з пляжного гандболу пам’яті тренера Скадовського філіалу ХВУФК Сергія Миколайовича Заінчковського.

Захід організовано за підтримки Асоціації пляжного гандболу України, Скадовської міської ради, Херсонського вищого училища фізичної культури, приватного підприємства «Корсар», Скадовського районного будинку культури, фірми «Хуммелл» та оздоровчого пансіонату «Енергія».

Чотири міста України (Київ, Запоріжжя, Херсон, Скадовськ) привезли по дві команди, які зібралися позмагатися у спритності та спортивних вміннях. Гостей зустріли хлібом-сіллю, веселий настрій присутнім подарували аматорські колективи Скадовського будинку культури ім.. Шевченка..

На урочистому відкритті спортсменів привітав голова районної державної адміністрації Віктор Турик: «Від імені голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва, від райдержадміністрації  та від себе особисто бажаю витримки і азарту та перемоги кращому з кращих»,- а також запевнив гостей та учасників змагань, що влада докладе всіх зусиль аби цей турнір відбувався щорічно, та вийшов на рівень Всеукраїнських і міжнародних змагань.

Хвилиною мовчання учасники турніру вшанували пам'ять нашого земляка, тренера, спортсмена – Сергія Миколайовича Заінчковського.