Мешканців прикордонних районів Херсонщини запрошують до лав патрульної поліції

Дата: 07.05.2018 16:49

Фото без опису                                                                                                                          Під головуванням заступника голови ОДА Вадима Чабана та за участі заступника начальника ГУНП України в АР Крим Олега Ярошака спільно з головами РДА та ОТГ відбулася нарада щодо обговорення питаннь залучення до вступу молодих людей до лав поліції.

Новообрані, від Скадовського району, патрульні нестимуть службу від прикордонних та курортних районів смт Залізний Порт, смт Лазурне,   с. Красне, м. Скадовськ до смт Каланчак.

Перший етап набору – подача заявок триватиме з 25 квітня по 25 травня.

Подати анкету та ознайомитись з умовами відбору можна на сайті  http://anketa.patrol.police.gov.ua/