Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика відбулося засідання оргкомітету

Дата: 23.04.2019 16:12

Фото без описуСьогодні 23 квітня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика відбулося засідання оргкомітету з нагоди святкування Великодня.

У засіданні взяли участь представники районної державної адміністрації, міської та районної ради, відділу освіти і відділу культури, РБК імені Т.Г. Шевченка,  КЗ «Скадовський центр ПМСД», КЗ «Центральна районна лікарня», Скадовського відділення Новокаховського відділу поліції ГУНП України в Херсонській області,  релігійних об’єднань громадян різних конфесій та віросповідань нашого району.

В ході засідання було обговорені питання які хвилюють вірян, а також ті, що стосуються організації проведення святкових Богослужінь, вирішені питання щодо організації охорони громадського порядку, забезпечення медичного чергування та проведення святкової акції 25 квітня 2019 року "Великоднє дерево бажань".

Голова районної державної адміністрації  повідомив присутнім, що 27 квітня 2019 року о 21.00 годині, в міжнародному аеропорту «Херсон» відбудеться церемонія передачі Благодатного вогню з Єрусалиму релігійним громадам області і закликав представників духовенства долучитися до цієї події.

На завершення очільник району подякував представникам конфесій та зазначив, що районна влада відкрита до діалогу та співпраці з усіма представниками духовенства, а також до всебічної підтримки релігійних громад.