У місті Скадовську відбулася презентація нового пожежного автомобіля

Дата: 12.06.2018 16:08

Фото без опису   Фото без опису                         11 червня 2018 року біля Скадовського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області відбулася презентація нового пожежного автомобіля.

На урочистій презентації були присутні представники Скадовської районної державної адміністрації, міської ради, ЗМІ.

Парк спецтехніки Скадовських вогнеборців поповнився пожежним автомобілем КРАЗ 5401, оснащення 4-ма апаратами стислого повітря Драгер, електростанцією, станцією освітлення, спеціальним рятувальним обладнанням «Паратек» та пластиковою ємністю для води 4 тонни.

Як зазначив голова райдержадміністрації Віктор Турик: “Техніка такого рівня підвищує ефективність роботи, сприяє захисту особового складу, який виконує свій обов'язок і, за великим рахунком, гарантує безпеку наших громадян”.

Херсонська область отримала автомобілі за рішенням Кабінету Міністрів України та Міністерства Внутрішніх Справ, і відповідно до програми  реформування  Державної служби України з надзвичайних ситуації, яка передбачає нарощування та оновлення матеріально-технічної бази сил цивільного захисту.

Після завершення презентації представники влади оглянули пожежно-рятувальну техніку.