Відбулося засідання організаційного комітету з проведення змагань зі стрітболу «ВоєнкаБаскет-2020»

Переглядів: 342

28 липня 2020 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Валентини Головатої відбулося засідання організаційного комітету з проведення змагань зі стрітболу «ВоєнкаБаскет-2020».

У засіданні взяли участь представники відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації, відділу оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації, Скадовського відділення Новокаховського відділу поліції ГУНП України в Херсонській області, Скадовської молодіжної громадської організації «Молоді Ініціативні».

На засіданні було розглянуто можливість проведення змагань в умовах адаптивного карантину, регламент проведення змагань та організаційні моменти.