Робоча група з легалізації найманої праці - діє

Дата: 17.07.2020 15:11

Фото без опису          17 липня 2020 року було здійснено виїзд двох робочих груп з питань легалізації найманої праці під головуванням голови районної державної адміністрації Світлани  Покутньої та заступника голови районної державної адміністрації Валентини Головатої за участю представників структурних підрозділів РДА, Скадовського відділення поліції Новокаховського відділу поліції  Головного управління національної поліції в Херсонській області, відділу забезпечення поповнення бюджету №3 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній республіці Крим та м.Севастополі, прикордонної служби «Скадовськ».

Виїзди було здійснено до Лазурненської селищної ради, Шевченківської, Олександрівської, Благодатненської, Приморської сільських рад. Обстежено 30 суб’єктів господарювання, які проводять свою діяльність на території вищевказаних рад. Виявлено без оформлення трудових відносин у відповідності до чинного законодавства одного найманого працівника. Фізичній особі - підприємцю встановлено трьохденний строк заключення трудового договору з найманим працівником.

В ході обстеження надавалась широка інформаційно-роз?яснювальна робота з питань легалізації найманої праці, оформлення  державної допомоги по частковому безробіттю під час карантину.

Робота в даному напрямку триває.

Фото без опису     Фото без опису