Робота з легалізації бізнесу та найманої праці триває

Дата: 16.07.2020 17:30

Фото без опису             З метою легалізації зайнятості населення та недопущення використання роботодавцями найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин в Скадовському районі діє робоча група з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат у роботі якої приймають участь спеціалісти Скадовської районної державної адміністрації, Скадовського відділення поліції Новокаховського відділу поліції  Головного управління національної поліції в Херсонській області, відділу забезпечення поповнення бюджету №3 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній республіці Крим та м.Севастополі.

15 липня 2020 року робочою групою проведено черговий рейд в ході якого здійснено обстеження 24 суб’єктів господарювання, які проводять свою діяльність на набережній м.Скадовськ. Найманих працівників без оформлення трудових відносин у відповідності до чинного законодавства не виявлено.

При цьому слід зазначити, що вході проведення рейдів набережною міста 09 липня та 10 липня поточного року без належного оформлення трудових відносин виявлено 11 найманих працівників, з яких на звітну дату праця 7 осіб легалізована. Робота в даному напрямку триває.