Всеукраїнські змагання з футболу «Золотий колос України» розпочато!

Дата: 14.07.2020 17:02

Фото без опису    З метою розвитку дитячо-юнацького футболу серед юнаків та дівчат, що проживають в сільській місцевості, стало традиційним проведення в місті Скадовськ Всеукраїнських спортивних змагань Першість ГО «ВФСТ «Колос» з футболу «Золотий колос України» серед команд дівчат та юнаків.

Змагання проводяться з 14 липня по 08 серпня 2020 року в 4 етапи: 14-18 липня 2020 року (дівчата 2005-2006, 2007-2008 р.н.); 21-25 липня 2020 року (юнаки 2010-2011 р.н.), 28 липня – 01 серпня 2020 року (юнаки 2008-2009 р.н.), 04-08 серпня 2020 року (юнаки 2006-2007 р.н.) з дотриманням вимог адаптивного карантину, пов’язаного із захворюваністю на гостру респіраторну хворобу COVID – 19.

14 липня 2020 року Скадовщина щиро зустрічала учасників змагань з різних областей України.

В парадному строю вишикувалися представниці команд-учасниць «Фортуна» (м.Харків), «Славія» (м.Херсон), «Багіра» (Донецька область), «Кобра» (Луганська область), «Ружин» (Житомирська область), «Спартак» (Херсонська область), «Лідер» (Полтавська область) (дівчата 2005-2006 р.н.), «Мрія» (м.Херсон), «Тиврів» (Вінницька область), «Лідер» (Полтавська область), «Колос» (м.Херсон) (дівчата 2007-2008 р.н.).

На відкритті змагань були присутні члени організаційного комітету та почесні гості. З привітальним словом до всіх учасників звернулися голова районної державної адміністрації Світлана Покутня, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Алла Кишкіна, головний суддя змагань Сергій Зілінський.

Жіночий футбол – це багато адреналіну, виплеск емоцій, сила духу й можливість довести собі чого ти варта. Запекла дівоча боротьба, напруження і яскраві емоції чекають нас протягом декількох днів змагань.

Фото без опису     Фото без опису              Бажаємо всім учасницям змагань продемонструвати найкращі зразки гри та визначити у запеклій, безкомпромісній боротьбі найсильнішу!

Зичимо всім успіхів, впевненості у своїх силах, повної мобілізації внутрішніх можливостей, максимальної концентрації, волі до перемоги і професійного зростання.

Здоров’я, наснаги, оптимізму і нових яскравих перемог!