Шановні, дорогі наші жінки! Від імені районної державної адміністрації прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та кохання – 8 Березня!

Дата: 06.03.2020 14:36

Фото без опису                Цей день є символом усього найкращого в нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла. Дорогі берегині українського роду, спасибі Вам за життєдайну силу, бо Ви самі і є джерелом та наснагою життя, його красою, його сенсом.

Низький уклін Вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені Ваші душі! Нехай цей весняний день дарує Вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.

Бажаю вам, дорогі жінки, любові від ваших чоловіків та дітей, родинного затишку, достатку та взаєморозуміння у ваших родинах!

Нехай у кожному жіночому серці ніколи не згасає вогник кохання, надії, позитивного настрою та душевної гармонії.

Нехай ваше життя буде сповнене яскравими враженнями та реалізованими мріями!

З повагою

Голова районної державної адміністрації                                                                     Світлана Покутня