У м. Скадовську відбулися урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек

Дата: 01.10.2019 14:34

Фото без опису               30 вересня 2019 року у виставковій залі РБК імені Шевченка зібралися представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, підприємств, установ та організацій району, громадськості, ЗМІ, аби привітати працівників бібліотек району із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек, яке в нашій державі щорічно відзначається 30 вересня.

У своїй вітальній промові голова районної державної адміністрації Віктор Турик зазначив, що бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку - пам’яток писемності, а її служителі - вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Сьогодні інформаційні технології розвиваються стрімко. Проте жоден потужний інформаційний центр не зможе замінити працю кваліфікованого бібліотекаря, а комп’ютер - друковану книгу. Адже без книг неможливо уявити розвиток науки, культури, освіти. У день Вашого професійного свята, дозвольте побажати Вам міцного здоров'я, довголіття, щастя, добра, творчої наснаги і нових успіхів та звершень у Вашій благородній просвітницькій справі.

З нагоди свята Почесною грамотою голови районної державної адміністрації було нагороджено Гордієнко Наталію Віталіївну - провідного бібліотекаря центральної бібліотеки для дорослих комунального закладу «Скадовська централізована бібліотечна система», Терехову Валентину Петрівну - бібліотекаря центральної бібліотеки для дорослих комунального закладу « Скадовська централізована бібліотечна система», Пулінець Тетяну Степанівну - провідного бібліотекаря Благодатненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Кобзар Валентину Миколаївну - бібліотекаря Улянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Святковим концертом привітали працівників бібліотек творчі колективи міста та району.

Фото без опису      Фото без опису