Прибрані узбіччя – безпечний рух

Дата: 19.08.2019 15:11

Фото без опису   Фото без опису              На виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 14 серпня 2019 року № 105-д «За результатами селекторної наради щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області від 12 серпня 2019 року» за ініціативи голови районної державної адміністрації Віктора Турика, 16 серпня 2019 року заступником голови районної державної адміністрації Надією Сєрковою було проведено нараду щодо організації систематичної роботи з покосу трави на узбіччях автомобільних доріг.

На нараді були присутні начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації, голови місцевих рад, керівники фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств району. В результаті було принято рішення, яке одноголосно підтримали усі присутні, щодо проведення обкосів узбічч доріг спільними зусиллями за рахунок сил і засобів місцевих громад, а саме: філія  ДП "Херсонський облавтодор" «Скадовський  райавтодор», Скадовське управління водного господарства та фермерські господарста нададуть косарки, а сільгоспвиробники району їх повністю забезпечать паливно-мастильними матеріалами.

Проведення данного виду робіт вирішено завершити протягом серпня 2019 року, до початку навчального 2019/20 року.  Крім того, надано доручення підготувати заходи з забезпечення безпеки дорожнього руху, покосу трави на узбіччях доріг та прибирання в межах смуг відведення доріг.