В районній державній адміністрації обговорили проблемні питання району

Дата: 25.07.2019 15:41

Фото без опису   Згідно доручення голови обласної державної адміністрації від 16 липня 2019 року № 78-д «За результатами селекторної наради з головами районних державних адміністрацій, міськими головами міст обласного значення та керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації від     15 липня 2019 року», 22 липня 2019 року в актовому залі районної державної адміністрації відбулась зустріч голови районної державної адміністрації Віктора Турика з населенням району для обговорення проблемних питань району і визначення можливих шляхів їх вирішення. Під час зустрічі всі бажаючі мали змогу озвучити проблемні питання відповідно до сфери своєї діяльності. Так, серед найважливіших проблемних питань району було визначено реконструкцію КП «Очисні споруди» м. Скадовськ та смт. Лазурне, реконструкцію КП «Антонівка», поточний середній ремонт автомобільної дороги О221603 Скадовськ-Каланчак, відведення земельної ділянки на реалізацію  інвестиційного проект «Спорудження готельно-туристичного комплексу ТОВ «Морські ворота», реконструкція старої вежі «Джарилгацького маяка», здійснення капітального ремонту приміщень Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, заборгованість населення за житлово-комунальні послуги.

На завершення зібрання Віктор Турик зауважив, що у зв’язку з обранням нового президента України, достроковими парламентськими виборами, призначенням нового голови ОДА та  формуванням нового складу Уряду, є можливість вносити зміни у прийняті законодавчі акти задля вирішення найбільш гострих регіональних проблем. Тому, голова РДА запропонував структурним підрозділам райдержадміністрації, районним управлінням та службам вносити свої пропозиції щодо вирішення цих проблем, з подальшим їх розглядом на обласному рівні і наголосив, що тільки спільними зусиллями влади району та його мешканців можливо знайти оптимальні шляхи вирішення нагальних питань та втілити їх у життя.