Новопризначений голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв провів першу робочу нараду із головами РДА

Дата: 15.07.2019 16:48

Фото без опису  Сьогодні, 15 липня 2019 року, робочий тиждень розпочався із першої робочої наради із новим очільником Херсонської облдержадміністрації Юрієм Гусєвим, яка пройшла у форматі селекторної наради із головами райдержадміністрацій.

Під час робочого засідання Юрій Гусєв окреслив пріоритетні завдання, що стоять нині перед обласною владою. Зокрема, очільник регіону зосередив увагу представників влади районів на першочерговому вирішенні проблемних та нагальних питань області – підготовка до нового опалювального сезону, злагодженої роботи закладів охорони здоров’я області та якісного початку нового навчального року тощо.

Зважаючи на місцеві проблеми, Юрій Гусєв доручив представникам влади районів, на наступну нараду, яку планується проводити щотижнево по понеділкам о 09.00 годині в режимі селекторного зв’язку, підготувати конкретні пропозиції щодо їх спільного вирішення як на рівні області так і держави.