Медичні працівники району отримали привітання з нагоди професійного свята

Дата: 19.06.2019 14:54

Фото без опису       14 червня 2019 року, в скадовському РБК імені Шевченка відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника, який щороку відзначають у третю неділю червня. Свято, День медичного працівника, встановлене в Україні «…на підтримку ініціативи працівників установ і закладів охорони здоров'я України…» згідно з Указом Президента України «Про День медичного працівника» від 3 червня 1994 р. № 281/94.

У рамках святкового заходу до працівників галузі охорони здоров’я Скадовщини звернувся голова районної державної адміністрації Віктор Турик, який зазначив: «Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для вас, дорогі медики, завжди актуальні такі поняття, як доброта, гуманність благородність та професіоналізм. На Вас, працівників галузі медичного обслуговування, покладено нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я населення. Своєю невтомною працею Ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах. Бажаю Вам великого людського щастя, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, мирного неба, професійних успіхів і людської шани. Нехай здійснюються задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!».

У своєму виступі очільник району наголосив на особливій ролі військових медиків, які нині на крайньому рубежі держави надають першу медичну допомогу нашим захисникам, лікують їх від хвороб і поранень, рятують їм життя.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я населення району, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди відзначення професійного свята – Дня медичного працівника грамотами голови районної державної адміністрації було нагороджено:

Гречану Тетяну Вікторівну - лікаря – терапевта Новомиколаївської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини;

Брацюка Ігоря Володимировича - фельдшера Скадовської станції екстреної медичної допомоги;

Ващенка Володимира Васильовича - завідувача інфекційним відділенням комунального закладу «Скадовська центральна районна лікарня»;

Ігнатенко Ларису Володимирівну - молодшу медичну сестру перев’язувальну хірургічного відділення комунального закладу «Скадовська центральна районна лікарня»;

Гришко Олену Миколаївну - сестру медичну неврологічного відділення комунального закладу «Скадовська центральна районна лікарня»;

Єрмакову Олену Володимирівну - старшу сестру медичну педіатричного відділення комунального закладу «Скадовська центральна районна лікарня»;

Гудзь Валентину Василівну - сестру – господиню Скадовської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини;

Власенко Тетяну Григорівну - старшу сестру медичну Лазурненської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

Святкова програма заходу була наповнена яскравими виступами солістів та аматорів, танцювальних колективів РБК імені Шевченка.

Фото без опису    Фото без опису