У Херсонському кіноконцертному залі «Ювілейний» голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв публічно звітував про результати роботи в 2017 році.

Дата: 29.03.2018 14:44

Фото без опису     28 березня делегація Скадовського району взяла участь у публічному звіті голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва.

Свій виступ Андрій Гордєєв розпочав із соціально-економічної сфери, залученні інвестицій наголосивши, що Херсонщина посіла перше місце серед областей України за темпом росту капітальних інвестицій, зміцненні обороноздатності та децентралізації на Херсонщині.

Під час звіту голова обласної державної адміністрації А.Гордєєв поділився перспективними планами на 2018 рік.

У своїй доповіді очільник області підкреслив: «Здобутки Херсонщини 2017 року досягнуто  завдяки взаємодії органів державної влади і місцевого самоврядування»