Відбулося засідання обласної робочої групи з питань підготовки та проведення XVI Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри»

Дата: 18.07.2018 11:46

Фото без опису    Фото без опису                     17 липня 2018 року в районній державній адміністрації, під керівництвом заступника голови ОДА Євгена Рищука відбулося спільне засідання обласної та районної робочої групи з питань підготовки та проведення XVI Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри».

У засіданні взяли участь представник компанії “Таврійські Ігри” Берьозкін Іван, члени обласної робочої групи з питань підготовки та проведення фестивалю «Чорноморські ігри», голова Скадовської райдержадміністрації, секретар міської ради, керівники районних служб, управлінь та організацій, які забезпечують організаційні заходи проведення в місті Скадовську фестивалю «Чорноморські ігри».

В ході обговорення визначено основні заходи щодо проведення на належному рівні фестивалю. Після засідання очільник району Віктор Турик разом з заступником голови ОДА Євгеном Рищуком, представником компанії “Таврійські Ігри” Берьозкіним Іваном та секретарем міської ради Олегом Сокольчуком виїхали на заплановане місце проведення фестивалю, для більш детального опрацювання облаштування об’єктів проведення фестивалю.

Наступне  засідання робочої групи відбудеться 25 липня 2018 року для підведення підсумків проведеної організаційної роботи щодо святкування  XVI Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри».