Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Легальні доходи — основа стабільного майбутнього

      Пенсійний фонд України виконує одну із  найважливіших соціальних функцій в державі – здійснює пенсійне забезпечення наших громадян. Основними чинниками, які визначають розмір пенсії є стаж роботи та розмір заробітної плати, з якої сплачені страхові внески. Тому, для працюючих осіб важливо отримувати заробітну плату офіційно, все, що «ховається в кишені», на розмір пенсії ніколи не вплине.

Недотримання роботодавцями законодавства про оплату праці, ведення подвійної бухгалтерії, нелегальна зайнятість з   використанням праці працівників без укладення трудових угод - всі ці явища не лише негативно впливають на стан наповнення  місцевого та пенсійних бюджетів, а також погіршують соціальний захист працівників.

Працюючі особи, зайняті у несумлінних  страхувальників, погоджуючись на такі умови оплати праці, мають знати, що страховий стаж в них зараховується  не в повному обсязі, і як наслідок – пенсія в кращому випадку буде    мінімальною.

Починаючи з 2004 року, громадянам України страховий стаж в повному обсязі зараховується лише за умови сплати внесків до Пенсійного фонду України у розмірі не меншому  за мінімальний страховий внесок, розрахований з мінімальної заробітної плати, встановленої чинним законодавством за відповідний період.

На сьогодні сплачувати страхові внески мають всі, хто використовує найману працю, без будь-яких винятків. За осіб, що працюють на  підприємствах та організаціях,  обов’язок щодо своєчасної та повної сплати єдиного внеску покладено на роботодавця, тобто на посадових осіб.  Якщо людина працює у приватного підприємця, то саме підприємець зобов’язаний щомісячно перераховувати до Державної податкової служби внески від заробітку найманого працівника.

 

  Лише за умови офіційного працевлаштування,

високого рівня заробітної плати, з якої сплачено внески,

та достатнього страхового стажу, Ви матимете гідну пенсію!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора