Легалізуй працю – захисти себе

Скадовська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості продовжує активну роботу в складі районної робочої групи з легалізації зайнятості та виплати заробітної плати. На минулому тижні робочою групою на території міста здійснено обстеження 20-ти суб’єктів господарської діяльності з питань дотримання норм чинного законодавства щодо використання праці найманих працівників, оформлення підприємницької діяльності, сплати податків та обов’язкових платежів.

Членами робочої групи в ході проведення обстеження були надані консультації та рекомендації з питань, що виникали в роботодавців та підприємців, а також проведено роз’яснювальну роботу щодо недопущення до роботи осіб без оформлення трудових відносин. Адже лише додержання роботодавцем трудового законодавства та законодавства про зайнятість гарантує стабільний прибутковий бізнес і дасть змогу уникнути непорозумінь із найманими працівниками і контролюючими органами.