Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Хто хоче - той доб’ється, хто шукає - той завжди знайде!

       До вашої уваги чергова історія працевлаштування від Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Гришко Світлана Вікторівна має повну вищу освіту та досвід роботи інженера з охорони праці. Перший раз жінка звернулась до сектору рекрутингу ще у лютому 2020 року. Вона шукала можливість працевлаштування на декілька посад – завідувача складу, адміністратора чи інженера з охорони праці.

За допомогою фахівців-рекрутерів у вересні 2020 року пані Світлана працевлаштувалась на посаду інспектора з охорони праці в один із навчальних закладів м. Скадовська.

Через деякий час жінка самостійно знайшла іншу роботу з більш високим рівнем заробітної плати, але з часом зрозуміла, що її не влаштовують графік роботи та умови праці. Не звільняючись з роботи, Світлана в січні поточного року вдруге звернулася за допомогою в пошуках нового робочого місця до сектору рекрутингу Скадовської служби зайнятості. Підходящої вакансії на той момент не було, але все, що має статися – трапляється вчасно. 

23 березня 2021 року до рекрутерів звернулась Скадовська міська рада за допомогою у підборі працівника на посаду інженера з охорони праці. Зазначена вакансія була запропонована пані Світлані. Після проходження співбесіди з’ясувалося, що роботодавець і шукач роботи повністю влаштовують один одного.

Фінал нашої історії – у квітні 2021 року Гришко Світлана Вікторівна працевлаштована в Скадовську міську раду на посаду інженера з охорони праці.

Побажаємо їй професійних успіхів!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора