Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Грошова компенсація „пакунок малюка”

З 01 вересня поточного року на новонароджених дітей замість натуральної допомоги „пакунок малюка” виплачується його грошова компенсація у розмірі 5 тис. гривень.

Отримати компенсацію можуть громадяни, іноземці та особи без громадянства, у яких народилася дитина та які є її батьками, патронатними вихователями, прийомними батьками, батьками-вихователями, опікунами (якщо батьки відмовилися від новонародженої дитини в пологовому будинку).

Громадяни, які у 2020 році не отримали „пакунок малюка” в натуральному вигляді можуть звернутися за грошовою компенсацією протягом 12 місяців з дня народження дитини.

Для отримання грошової компенсації необхідно, в першу чергу, звернутися до акціонерного товариства „Комерційний банк „ПриватБанк” для відкриття поточного рахунку із спеціальним режимом використання. Після отримання картки для виплат „пакунок малюка” громадяни звертаються до управління праці та соціального захисту населення та надають наступні документи:

  • заяву встановленої форми;
  • реквізити рахунку, відкритого в ПриватБанку для перерахування призначених коштів;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • довідку з пологового будинку про неотримання натуральної допомоги;
  • копію ідентифікаційного номеру.

            В окремих випадках додатково додаються копія рішення про встановлення опіки, про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя, до дитячого будинку сімейного типу або прийомної сім’ї.

Документи для отримання компенсації можуть бути надіслані в електронному вигляді

з додаванням фотокопій зазначених документів з накладенням отримувачем кваліфікованого електронного підпису.

            Нараховані кошти компенсації у безготівковій формі громадяни можуть протягом року з дня їх зарахування витратити для придбання дитині продуктів харчування, одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, іграшок, засобів гігієни для породіль. Придбати товари можна у закладах торгівлі, інтернет-магазинах, які уклали з Міністерством соціальної політики України публічний договір.

             У м. Скадовську заклади торгівлі, які виявили бажання приєднатися до проекту „Монетизація одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”, направили відповідні документи до Мінсоцполіти для укладення договору. Після його підписання ці заклади будуть включені до Реєстру, ознайомитись з яким можна на сайтах Мінсоцполітики та ПриватБанку.

           

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора