Будемо боротися – буде Україна!

Фото без опису    Фото без опису

Кожна людина робить вибір, що формує його світогляд, і світ навколо. Ми маємо можливість досягти більшої поваги до себе й до інших людей завдяки тому, які рішення ми приймаємо і як будуємо наше життя. Керуючись у своїх діях почуттям власної гідності, ми можемо сприяти розвитку позитивних глобальних змін на різних рівнях нашого суспільства. День Гідності та свободи базується на визнанні своїх прав, свобод, боротьби за справедливість. Революції 2004 та 2013 років довели українцям та усьому світі, що молода держава прагне до кращого та успішного майбутнього.

До Дня Гідності та свободи у Скадовському краєзнавчому музеї діє тематична виставка,  яка демонструє українців –  справжніх патріотів, які відстоювали своє право бути вільними у двох знакових подіях сучасної історії держави. Зібрані фотографії мітингів у Скадовську 2004 та 2014 років, людей зі Скадовщини та Херсонщини, які були на майдані Незалежності в столиці нашої держави 4 роки тому, найгостріших та переломних подій Євромайдану, газети, у яких висвітлювались спогади українців і їх власні думки про ситуацію в країні та майбутнє Батьківщини. Але не тільки інформативністю виставка привертала до себе уваги. Було в ній щось неосяжне, сміливе, вона акумулювала дух незламної волі і переможної боротьби земляків та усіх громадян України.

21 листопада 2018 року, до Дня Гідності та свободи у Скадовському краєзнавчому музеї відбувся захід «Будемо боротися – буде Україна!» На захід були запрошенні учні 8-их класів Скадовської спеціалізованої ЗОШ I-III ст. «Академія творчості». Працівники музею розповіли всім присутнім про символи свята, які проявилися у сучасній історії країни у двох знакових подіях 2004 і 2013 років, як надзвичайно важкий іспит для держави, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Учні дізнались, що наш рідний край та місто Скадовськ не залишився непоміченим у героїчній боротьбі за Батьківщину. Їх голоси влилися у гнівний океан вимог негайних змін у державі, не тільки на майдані Незалежності, а і у рідному місті вони підтримували дух справедливості. Учні з цікавістю роздивлялись матеріали представлені на виставці, символи тих знаменних подій, які випромінювали атмосферу запеклої боротьби за майбутнє наступних поколінь.

Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух.