Інформує Скадовська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості

25 Листопада, 2021 р., 16:15
   У житті кожна людина особисто обирає свій шлях, та часом виникають різні обставини, в яких вона не завжди може прийняти вірне рішення.
16 Листопада, 2021 р., 13:21
  Попри декларовану орієнтацію України на гендерну рівність, сфери діяльності українських підприємств досі можна поділити на умовно «чоловічі» та умовно «жіночі». Зазначаємо, що незалежно від статі, люди можуть однаково якісно виконувати одну й ту ж саму роботу. Про це наша історія….
29 Жовтня, 2021 р., 13:12
 На початку жовтня до сектору рекрутингу Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості звернувся Артем Бурейко, який нещодавно звільнився з попереднього місця роботи та сподівався якнайскоріше знайти нову роботу.
28 Жовтня, 2021 р., 15:22
   Продовжується надання онлайн-послуг фахівцями Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.
22 Жовтня, 2021 р., 07:40
  Ще в минулому році на обліку у Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості перебувала Цаларунга Олена Іванівна, яка переїхала до Скадовська на постійне проживання та активно шукала роботу. З цією метою вона зверталася й до сектору рекрутингу Філії.
22 Жовтня, 2021 р., 07:37
   Для консультування та інформування шукачів роботи в умовах карантину службою зайнятості відновлено проведення онлайн вебінарів, що у нинішніх умовах є доцільно та безпечно.
04 Жовтня, 2021 р., 11:58
   В суботу, 2 жовтня мешканці села Красне Скадовської територіальної громади святкували День села. До заходу з нагоди цього свята долучились працівники Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості – провели виїзну акцію та організували інформаційний майданчик для гостей та мешканців села.
24 Вересня, 2021 р., 11:57
  З початком нового навчального року, після довготривалої заборони у зв’язку з пандемією, в навчальних закладах середньої освіти м. Скадовська розпочались заняття з профорієнтації за участю фахівців Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.
23 Вересня, 2021 р., 14:21
 У Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості 22 вересня 2021 року відбувся ярмарок вакансій, учасниками якого стали 12 безробітних громадян що перебувають на обліку в службі зайнятості та представники Збройних сил України.
15 Вересня, 2021 р., 11:40
Ця історія про те, як вдало спрацював ланцюжок послуг служби зайнятості для клієнта.