Соціальні послуги особам з інвалідністю

Дата: 07.12.2021 11:46

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день осіб з інвалідністю.  Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. З нагоди цього дня, саме  3 грудня поточного року відбувся вебінар для осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості. Захід проведений із залученням представників КЗ «Центру надання соціальних послуг» Скадовської міської ради та Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області. Основна мета заходу: ознайомлення осіб з інвалідністю з соціально-трудовими гарантіями та соціальними послугами, які надає служба зайнятості та організації – учасники онлайн заходу. Наприкінці вебінару всі присутні отримали контакти для зворотного зв’язку у разі потреби індивідуальної консультації.