10 Липня, 2018 р., 16:26
                                          Сто років для світу – маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. Насичені подіями, святкові і буденні, тяжкі і радісні роки бачила у своєму житті жителька с. Михайлівка Скадовського району - Лисицька Феодосія Самсонівна, яка 10 липня поточного року зустріла свій 100-літній ювілей.
06 Липня, 2018 р., 15:28
                              День працівників кооперації в Україні, як і у всьому світі, прийнято щорічно святкувати влітку, в першу суботу липня. Це свято було створене для того, щоб наочно продемонструвати співпрацю і єдність, солідарність усіх членів і працівників кооперативних співтовариств, об’єднань і підприємств в загальній боротьбі за демократію, соціальний прогрес, за набагато кращі умови праці і життя для людей, за спільність в ухваленні рішень стосовно єдиних проблем кооперативного руху.
05 Липня, 2018 р., 09:16
                                  День Національної поліції України – це свято, яке відзначається щорічно 04 липня згідно Указу Президента України від 04 квітня 2018 року №97.
27 Червня, 2018 р., 21:50
                               28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України,що було, безперечно, видатною подією. Ця подія стоїть в низці тих небагатьох історичних дат, які єднають людей, перетворюючи населення на народ, територію - на державу. Це, воістину, логічний, надзвичайно відповідальний етап складного шляху творення держави - Україна. Ознаменування фундаментального закріплення нашої незалежності, навічне закарбування волі народу жити у власній, суверенній, соборній державі.
27 Червня, 2018 р., 21:48
                             Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення і майбутнє. До їхнього числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.
27 Червня, 2018 р., 20:45
                             З 2015-го року, відповідно до Указу Президента України № 332/2015 від 12 червня 2015 року, на підтримку ініціативи працівників морського та річкового флоту України проголошено: "Установити в Україні професійне свято працівників морського та річкового флоту - День працівників морського та річкового флоту, яке відзначати щорічно у першу неділю липня".
27 Червня, 2018 р., 20:38
                                         Щороку в першу неділю липня своє професійне свято відзначають працівники морського та річкового флоту.
26 Червня, 2018 р., 10:18
                                                               Скадовський районний відділ Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області повідомляє, що 26.06.2018 року  найближчі 1-2 години у Херсонській області очікуються грози, місцями град, вітер 15-20 м/сек. Дана непогода утримується до кінця дня.
25 Червня, 2018 р., 17:14
                                   22 червня 2018 року у районному будинку культури ім.. Т.Г. Шевченка зібралися представники різних поколінь і професій, державні службовці, які працюють нині та ті, що знаходяться на заслуженому відпочинку, адже тут відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 100-річчя започаткування Державної служби в Україні та Дня державної служби.